Nowa Ziemia

Kontakt

Jeżeli chciałbyś zamówić którąś z książek wyślij do nas maila : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub

też skontaktuj się telefonicznie – 501 493 134. 

 

Cena : 29,80

„Ty dokonasz przemiany świata” - to zarówno przewodnik na drodze osobistego rozwoju, jak również opowieść o własnej ewolucji, a także przejrzysta analiza "systemu", w którym żyjemy. Systemu rywalizacji, strachu, konsumpcji, monopoli i prowadzonej przez nie manipulacji. Autor na nowo definiuje tutaj pojęcia miłości, wiary i moralności, podważa sens współcześnie istniejących instytucji państwa, małżeństwa, oraz systemu edukacyjnego. Wszystko to jest opowiedziane z punktu widzenia istoty ludzkiej świadomej swojego duchowego pochodzenia, która wskazuje jak ten system zmienić. Jest to zdecydowanie mocna literatura faktu, pełna jednak duchowych odniesień, które są przekazem na nowe czasy. Bez wątpienia to pierwsza taka książka w Polsce.

 

 

 


 

 Cena : 25,60

„Noel” - Poruszająca, symboliczna opowieść o osobistej wolności, miłości ku ludziom, o wędrówce ku sobie, a  także zdolności przemiany i sztuce odchodzenia. Wszystko zaledwie dotknięte słowem pozostawia nam prawo do interpretacji prawdziwego znaczenia tego przekazu, abyśmy  mogli  lepiej  zrozumieć, kim  jesteśmy.

 

 

 

 


 

 Cena : 29,80

„Idea Nowej Ziemi” Społeczeństwo oparte na całkowitej wolności nie jest utopią. Nie jest też ideą skomplikowaną czy przeznaczoną wyłącznie dla filozofów. Książka ta, w zaskakująco prosty sposób przedstawia nową wizję świata, opisując dzisiejszą Ziemię z punktu widzenia przybysza, który przekazuje nam konkretne wskazówki.

Jeśli masz ochotę wyjść na chwilę poza system społeczny, w którym funkcjonujesz i zobaczyć własne życie oczami kogoś innego, to książka ta jest doskonałą okazją do tego rodzaju eksperymentu. „Idea Nowej Ziemi” nie jest jakąś nierealną wizją lecz przekazem pełnym inspirujących spostrzeżeń o tym, kim jesteśmy i kim możemy się stać, przy odrobinie zaangażowania we własną transformację.

 

 


 

 Cena : 25,60

„Pielgrzymi Światła” - Książka głównie poświęcona dzieciom nowej ery i ich wychowaniu w nowym społeczeństwie. Bardzo cenna pozycja dla tych, którzy chcą lepiej zrozumieć własną wrażliwość, lub pragną stać się świadomymi wychowawcami, opiekunami czy rodzicami.

 

 

 

 


 

 Cena : 21

nakład wyczerpany, II wydanie w przygotowaniu !

 

„Zapiski” - Pełna wersja bardzo osobistych, emocjonalnych zapisków Ghal’a, o których sam pisze, że to „...rodzaj listu do świata, akt zaufania ... i mała manifestacja otwartości, by ludzie zaczęli rozumieć, że nie muszą prowadzić jednego życia na użytek innych i drugiego prawdziwego jedynie sami dla siebie.”

 

 


 

Cena : 37,60

 

„Niepokorny” - Zbiór przypowieści, opowiadań i tekstów wraz ze zdjęciami opisujących w krótki, zdecydowany i esencjonalny sposób naszą rzeczywistość. Jak napisała jedna z recenzentek : "Teksty te to głos kogoś, kto widzi ludzi w perspektywie wypaczonego świata, jaki tworzą i w którym sami cierpią". I faktycznie, trudno pozostać obojętnym wobec ich wymowy, choć odbiór może być zgoła różny : "Napisane tu słowa sprawiają, że odnajduję horyzont ... i z powrotem ziemia, niebo i powietrze są mi posłuszne" napisał inny czytelnik.